Miyo Yazılım ve Finansal Teknolojiler A.Ş.

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Miyo, başta yazılım olmak üzere, oyun, finans ve yeşil enerji sektöründe yer almaktadır. Müşterilerine operasyonel verimlilik ihtiyaçlarına yönelik yüksek teknoloji ürünleri sunmaktadır.


Biz Miyo’yuz

Günümüzde tüm kuruluşların en güncel konusu haline gelmiş bulunan dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyulan altyapı, işletme ve güvenlik sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren Miyo, tüm küresel pazarlarda ürün ve hizmetlerini ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Müşterisine yakın olma, onu iyi anlama ve hizmetlerini zamanında sunabilme hedefleri doğrultusunda ekiplerini geliştirmek ve iş ortakları faaliyetlerini yürütmektedir.

Yüksek teknoloji şirketi olan Miyo, katmansız bir organizasyon yapısı içerisinde, yaratıcılık, çeviklik, verimlilik, sürekli gelişim, işinin sahibi olmak ve başarı değerleri etrafında birleşmiş, cesaret ve samimiyetle yol alan, alanlarında saygın ve yetkin mühendis ve araştırmacılardan oluşmaktadır. Şirket, dünyada yaşanan yeni nesil teknolojiler geliştirme yarışında, stratejik olarak insanı öncelikli değer olarak belirlemiştir ve özgürlükçü bir ortamda başarılı projelere imza atmaktadır.

Faaliyetlerinde hız, güvenilirlik, esneklik, çeviklik, sürdürülebilirlik ve kalite dengesini mükemmelleştirmeye çalışan Miyo, yüksek teknolojiye sahip kaliteli ve güvenilir ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Inovasyondan ödün vermeden, sektör dinamiklerini sürekli ve derinlemesine analiz ederek, iş gücünü sürekli büyüten Miyo, global bir teknoloji üreticisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.


  • Ticaret Unvanı: Miyo Yazılım ve Finansal Teknolojiler A.Ş.
  • Vergi Dairesi: Şükrü Kanatlı VD.
  • Vergi Numarası: 622 223 6505
  • Mersis Numarası: 0622223650500001
  • Ticaret Sicil Numarası: 21627